AKTİF KLOR BAZLI DEZENFEKTANLAR

HERACİDE ENDY

Aktif Klor Bazlı Dezenfektan

Gıda endüstrisinde zemin ve ekipmanlarda, makinalarda, püskürtme sistemlerinde, kapalı sistemlerde, pompa, soğutucularda ve filtrelerde kullanılır.

HERACİDE KLORAN

Aktif Klor Bazlı Dezenfektan

Gıda endüstrisinde zemin ve ekipmanlarda, makinalarda, püskürtme sistemlerinde, kapalı sistemlerde, pompa, soğutucularda ve filtrelerde kullanılır.Klor / Aktif halojen: Heracide K4 KLORAN aktif klor esaslı bir dezenfeksiyon ürünüdür. Otomatik makinalarda, püskürtme sistemlerinde, kapalı sistemlerde, dolum makinalarında, pompa ve soğutucularda, filtrelerde rahatlıkla kullanılabilir. %0.051'lik çözeltiler halinde.
20-60°C'de 10-20 dakika süre ile dezenfeksiyon işlemi yapılır. Eğer sistemde, okside olabilen organik atıklar varsa, daha yüksek miktarlar kullanılabilir. Aktif klor içeren bileşikler korroziftir kullanılmadan önce kullanılacak ekipman için uyumlu olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Şirketimizde yer alan ürün açıklamaları ve uygulama bilgileri genel mahiyettedir. İşletme şartları ve uygulama metodları kontrolümüz dışında olduğundan herhangi bir yasal bağlayıcılığı yoktur ve garanti olarak değerlendirilemez. Her türlü ÜRÜN VE UYGULAMA sorularınız için HERSİL Teknik Servisi'ni arayabilirsiniz. 0507 768 60 13 info@hersilkimya.com veye www.hersilkimya.com adresinde iletişim formu doldurarak mesajınızı iletebilirsiniz Hayırlı işler dileriz.

DAHA GENİŞ BİLGİ İÇİN BU YAZIYI MUTLAKA OKUYUN