ENDÜSTRİYEL BULAŞIK YIKAMA

HERSİL -ABRESSİVE CLEANER-

HERSİL -BURN CLEANER-

Yanık yağ ve organik kirler için temizleyici

HERSİL DET-S


Konsantre Sıvı Deterjan

HERSİL DET-N

Sıvı Bulaşık Deterjanı

HERSİL DET-SK


Endüstriyel Bulaşık Makinesi Deterjanı

HERSİL DET-P

Cif Temizlik Ürünü

HERSİL GREASE

Alkali Yağ ve Kir Sökücü

HERSİL -OVEN CLEANER-

Ocak ve Fırın Temizleme Ürünü

HERSİL BULAŞIK TABLETİ

Bulaşık Makineleri içinTablet Deterjan

FAST &SHİNE KROM TEM.

Krom Evye Temizleyici ve Parlatıcı

FAST &SHİNE ÇAYDANLIK

Demlik çay kahve Temizleyici

Ocaklarda, fırın tepsilerinde, lavabo ve yerlerdeki ağır yağların, yapışmış yemek artıklarının ve yerleşmiş yağlı kirlerin seri bir şekilde sökülmesi için geliştirilmiş özel bir alkali konsantre sıvı temizleyicidir.
Kullanım Yerleri:
Tavuk ve hindi entegre tesislerinde kesimhanelerde oluşan kan, yağ ve kirlerin temizlenmesinde; Endüstri ve askeri tesislerde, otel, hastane, yemek fabrikaları, endüstri ve bu endüstrinin kolları olan tavuk, et, süt endüstrilerinde her türlü ağır yağ ve kirlerin temizliğinde kullanılır.Normal kullanımda 10 lt sıcak su içine 200 gr hersil grease ilave edip temizlenmek istenen yüzey ve aletleri sünger veya bez ile temizledikten sonra 5 dk bekleyiniz kesinlikle durulamayınız bazı durumlarda 5 ile 30 dak arası beklemek gerekebilir

Fırınlarda yağlı buharların oluşturduğu yağlı tabakayı yumuşatarak söken fırın temizleyici. Metalin orijinal yüzeyi ve emayenin parlaklığını ortaya çıkarıyor. Fırın içi ağır kirlenmiş yağlı yemek kokularını yok eder.
Kullanım Alanı:
Çelik, bakır, alüminyum ve diğer tüm yüzeylerde havalandırma kullanılır. Matlaştırmaz, metale hiçbir zarar vermez.

Mineral katkı maddeli limon kokulu çok kirli zor yüzeyleri temizlemek için geliştirilmiş bir sıvı macun kıvamında deterjandır Yüzeyleri temizlerken aynı zamanda zımparalar.Hassas yüzeylerde dikkatli kullanılmalıdır.

Demlik ve çay kahve makinerinin içi zamanla çay ve kahveden dolayı kararır.Bu kara lekeleri toz formundaki ürünümüzle kolayca çıkar.Kullanım şekli demlik içine 2 yemek kaşığı çay kahve temizleyici dökülür ve kaynar sıcak su ilave edilir.yarım saat beklenir durulanır.

Krom evye ve lavobolarda ankastre krom mutfak elemanlarında kullanımı kolay krem şeklinde bir üründür .Özel süngeri ıslatılır bir miktar krem ürün süngere alınır ve lavobo yüzeylerine ovalayarak yaydırılır temizleme işlemi bittikten sonra durulanır .Yüzeylere aynı zamanda su iticilik ve kaydırıcılık kazandırır.

Bulaşık Makinaları İçin Parlatıcı

Endüstriyel bulaşık makinerinde dozajlı pompa yardımı ile kullanılan sıvı bulaşık makine deterjanıdır. Kir ve yağları kolayca söker kalıntı bırakmaz metal ve porselen veya cam yüzeylere zarar vermez karartmaz Düşük köpüklü olduğundan bulaşık makine filtrelerini tıkamaz Bulaşıkta mükemmel parlaklık bırakır çizmez Sadece Hersil yetkilisi tarafından önerilen oranda kullanınız.Yalnızca profesyonel kullanım için uygundur.Orta ve sert sular için önerilen dozaj 3 gr /lt

Endüstriyel ve evsel bulaşık makinerinde dozajlı pompa yardımı ile kullanılan tablet bulaşık makine deterjanıdır Kir ve yağları kolayca söker kalıntı bırakmaz metal ve porselen veya cam yüzeylere zarar vermez karartmaz Düşük köpüklü olduğundan bulaşık makine filtrelerini tıkamazBulaşıkta mükemmel parlaklık bırakır çizmez

Her tür bulaşığın, elde yıkanmak, için tüm dünyanın kabul ettiği formüllerde bol köpüklü, yoğun biçimde kullanılan bir üründür. Yemek artıkları, donmuş yağlar ve en inatçı kirleri bile temizlemeyi kolaylaştırır. HersilDET-N su ile her oranda karışır. Yüksek yıkama, ıslatma, dispersiyon ve temizleme gücü lekeleri protein, yağ gibi organik maddeleri hızla uzaklaştırır.

Tepsi ve tavalar, ocak çevreleri gibi yerlerdeki yanmış yağları ve bölgeleri sökmek için kullanılır. Deterjan değildir. Yağ ve kir sökücüdür.
Kullanım Yerleri:
Endüstri ve askeri yerleşimde, otel, hastane, yemek fabrikaları, endüstri ve bu endüstrinin kolları olan tavuk, et, süt endüstrilerinde her türlü yanmış yağ ve bölgelerin temizliğinde kullanılır. Özellikle cips fabrikalarında freyzırlar ve çevrelerinde oluşan yanık yağların temizlenmesinde yönelir.

Gıda üreticiler, bu endüstrinin kolları olan, tavuk, et, bira ve meşrubat endüstrilerinde, yemek imalathanelerinde, vs. Bu sanayi kollarında üretimde kullanılan pastörizatörlerin, kazanların, alet ve makinelerin temizliğinin optimum değerde olması gerekir. Gıda katkı maddeleri ve içeceklerin zararsız bileşenlerinin varlığı bile tolere edilemez.
Bira ve gıda karıştırma karıştırma, yoğurma, mayalama, depolama ve dinlendirme kazanlarının, boruların, ısı değiştirgeçlerinin, dolum hattı ve yükleme, makinaların, alet ve yerlerin vs. temizliğinde kullanılır.

Endüstriyel bulaşık makinerinde dozajlı pompa yardımı ile kullanılan sıvı bulaşık makine parlatıcıdır. Kir ve yağları kolayca söker kalıntı bırakmaz metal ve porselen veya cam yüzeylere zarar vermez karartmaz Düşük köpüklü olduğundan bulaşık makine filtrelerini tıkamazBulaşıkta mükemmel parlaklık bırakır çizmez

Şirketimizde yer alan ürün açıklamaları ve uygulama bilgileri genel mahiyettedir. İşletme şartları ve uygulama metodları kontrolümüz dışında olduğundan herhangi bir yasal bağlayıcılığı yoktur ve garanti olarak değerlendirilemez. Her türlü ÜRÜN VE UYGULAMA sorularınız için HERSİL Teknik Servisi'ni arayabilirsiniz. 0507 768 60 13 info@hersilkimya.com veye www.hersilkimya.com adresinde iletişim formu doldurarak mesajınızı iletebilirsiniz Hayırlı işler dileriz.