GENEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

HERSİL -FS-1-

Zeminlerde yağ ve kir çözücü temizlik ürünü

Çok kuvvetli özel yüzey aktiflerle formüle edilmiş yer temizleme sıvısıdır. Yoğun kirliliğe maruz kalan, özellikle ağır yağ ve kirin basılarak tabakalaştığı zemin kirliliğinde mükemmel sonuçlar verir. Polimerik cilaların sökülmesi ve yüzeyin cilaya hazırlanmasında da etkisi görülmektedir. Epoksi zeminlerde oluşan forklift izi gibi ağır kirlerin temizliğinde kullanılır.
Otel, hastane, her türlü gıda sanayiinde ve yemek fabrikalarında her türlü zeminde kullanılır.

HERSİL -HSC-S

Sert yüzeyler için extra güçlü sıvı temizleyici mineral katkılar içeriri.

Banyo ve mutfaktaki fayanslar, lavabo, küvet, klozet gibi yapılar, buzdolabı, fırın, bulaşık ve çamaşır makine yüzeyleri, yer karosu, mermer gibi sert yer-duvar kaplamaları için süper güçlü temizleme maddesi. Çizmez, parlatır. Kesinlikle çizmez. Tüm beyaz ve renkli sert yüzeyleri seri şekilde temizler ve parlatır. Kir ve yağlan söker. Sararmış yüzeyleri devamlı kullanım halinde beyazlatır. Leke sökücüdür. Yapısındaki özel bir katkı sayesinde iyi bir leke sökücüdür. İnatçı kir ve lekeleri düzenli uygulama ile söker.
Kullanımı kolaydır. Islak bir bez veya süngerle yüzeye sürülür. Daha sonra su ile veya yine ıslak bir bezle durulanır. Kuru bir bezle silinirse göz alıcı bir parlaklık verir.

HERSİL -HSC-sıvı

SERİ ETKİLİ CAM-AYNA TEMİZLEME VE PARLATMA MADDESİ

Banyo ve mutfaktaki fayanslar, lavabo, küvet, klozet gibi yapılar, buzdolabı, fırın, bulaşık ve çamaşır makineleri yüzeyleri, yer karosu, mermer gibi sert yer-duvar kaplamaları için güçlü temizleme maddesi. Çizmez, parlatır. Fayans, küvet ve diğer tüm yüzeylerde uygulanır. Kesinlikle çizmez. Güçlü formülü ile temizler, parlatıcı katkısıyla parlatır. Leke bırakmaz, matlaştırmaz, sarartmaz.
Kullanımı kolaydır. Islak bir bez veya süngerle yüzeye sürülür. Daha sonra su ile veya yine ıslak bir bezle durulanır. Kuru bir bezle silinirse göz alıcı bir parlaklık verir.

HERSİL -GLASS-RİNSE-

Sert yüzeyler için güçlü sıvı temizleyici

Alkol bazlı olduğu için, yapısında bulunan özel temizleme ve parlatıcı maddeleri, hemen cam ve ayna yüzeyine yayılır, kiri-lekeyi temas ettiği anda söker ve yüzeyi parlatır.
Kolay uygulanır. Pulverizatörle cama veya aynaya püskürtülür. Gazete kağıdı, iplik bırakmayan yumuşak bir bezle veya sıyırıcı ile bastırmadan sürtülerek alınır. Her türlü pencere, ayna, cam sehpa, biblo gibi camdan eşyalar, seramik biblolar, kristal eşyalar üzerine kolayca uygulanır.
Özellikleri:
. Kesinlikle çizmez.
. Tahriş etmez.
. Güzel kokuludur.
. Böcek lekeleri ve el izlerini derhal temizler.
. Matlaştırmıaz.

HERSİL -FLOOR CLEANER-

GENEL ZEMİN TEMİZLEYİCİ LAVANTA -LİMON-OKYANUS KOLKULU ÇEŞİTLERDE

Her türlü zeminlerde kullanılan genel zemin temizleyicidir antistatik katlılardan dolayı zeminde toz ve kir birikmesini geciktirir.iz birakmaz lavanta limon okyanus gibi değişik koku seçeklerinde ....

HEROX

Virüs ve bakterilerde etkili yüzey temizleyici

Her türlü yüzey ve zeminde kullanılan genel zemin temizleyicidir aktif oksijen ve d-limonen ile özel yüzey aktif maddeler ile formüle edilmiş virüs ve bakteri öldürücü etkisi olan bir yüzey temizleyicidir

SHOT-SIVI-

TUVALET VE KLOZET TEMİZLEYİCİ

Tuvalet ve klozetlerde ki sarı sidik lekesinden dolayı oluşan taşlaşmalar ve her türlü kalıntı pislik pasak temizlemesinde çok etkili bir temizleyicidir Tuzruhu veya kezzap gibi duman oluşturmaz dumansız tuzruhudur.Çamaşır suyu ve hipoklorit içeren deterjanlarla kesinlikle karıştırılmaz gerekte yoktur asidik yapısından dolayı sadece pislikleri temizlemekle kalmaz aynı zamanda etkili bit dezenfektandır.

SHOT-JEL-

TUVALET VE KLOZET TEMİZLEYİCİ

Tuvalet ve klozetlerde ki sarı sidik lekesinden dolayı oluşan taşlaşmalar ve her türlü kalntı pislik pasak temizlemesinde çok etkili bir temizleyicidir Tuzruhu veya kezzap gibi duman yapmaz dumansız tuzruhudur.Çamaşır suyu ve hipoklorit içeren deterjanlarla kesinlikle karıştırılmaz gerekte yoktur asidik yapısından dolayı sadece pislikleri temizlemekle kalmaz aynı zamanda etkili bit dezenfektandır.JEL yapısından dolayı dikey yüzeylerde yavaşça akarak etkili bir temizlik sağlar.

FAST&SHİNE

GENEL AMAÇLI SERT YÜZEY TEMİZLEYİCİ

TANFİX DRANİX

TIKANIK BORU VE GİDER AÇICI

Tıkanık boru ve giderleri açmak için kullanılır Kullanımı kolaydır .Tıkanık boru ve giderlere ürün direk olarak dökülür açılması için beklenir Ambalaj şekli 1000 gr 2000 gr 5 kg ve 20 kg bidonlarda

Şirketimizde yer alan ürün açıklamaları ve uygulama bilgileri genel mahiyettedir. İşletme şartları ve uygulama metodları kontrolümüz dışında olduğundan herhangi bir yasal bağlayıcılığı yoktur ve garanti olarak değerlendirilemez. Her türlü ÜRÜN VE UYGULAMA sorularınız için HERSİL Teknik Servisi'ni arayabilirsiniz. 0507 768 60 13 info@hersilkimya.com veye www.hersilkimya.com adresinde iletişim formu doldurarak mesajınızı iletebilirsiniz Hayırlı işler dileriz.

WOOD-RİNSE

AHŞAP VE PARKE TEMİZLEYİCİ VE PARLATICI

Alkol bazlı olduğu için, yapısında bulunan özel temizleme ve parlatıcı maddeleri, hemen AHŞAP VE PARKE yüzeyine yayılır, kiri-lekeyi temas ettiği anda söker ve yüzeyi parlatır.
Kolay uygulanır. Pulverizatörle yüzeye püskürtülür. iplik bırakmayan yumuşak bir bezle veya sıyırıcı ile bastırmadan sürtülerek alınır. Her türlü ahşap ve ahşaptan yapılmış mobilya ve parkeler üzerinde yüzey temizleyici ve parlatıcı olarak kullanılır
Özellikleri:
. Kesinlikle çizmez.
. Tahriş etmez.
. Güzel kokuludur.
. Böcek lekeleri ve el izlerini derhal temizler.
. Matlaştırmıaz.