KLOROFENOL YAPILI DEZENFEKTANLAR

HERACİDE CP

Hayvan çiftlikleri ve pekçok endüstri için dezenfektan

Hayvan çiftliklerinde geniş kullanım alanına sahip bir dezenfektan grubudur. Ayrıca değişik endüstrilerde görülen bakteri, maya ve mantarların ve bunun neden olduğu şlaymın önüne geçmek için kullanılır.

HERACİDE DCG

Hayvan çiftlikleri ve pekçok endüstri için dezenfektan

Hayvan çiftliklerinde geniş kullanım alanına sahip bir dezenfektan grubudur. Ayrıca değişik endüstrilerde görülen bakteri, maya ve mantarların ve bunun neden olduğu şlaymın önüne geçmek için kullanılır.Geniş spekturumda etkin, gram negatif ve gram pozitif bakterilerle, küf ve mantara karşı endike bir malzemedir. Merkezi sistemleri, tezgah ve haznesini, soğutma hatlarını yağ, kir, mikroorganizma ve pisliklerden arındırmak amacıyla dizayn edilmiş, şok etkili bir dezenfektandır. Ekonomiktir ve dezenfeksiyon sırasında makinalarda korozyon yapmaz. Heracide DCG, ön temizlik yapıldıktan sonra %1-3'lük çözeltiler halinde kullanılır, alet ve makinalarda korozyon yapmaz.Buhar kullanılırken, temizlenecek sistemin bütün parçalarının 15-30 dakika için 80°C de kalmasına dikkat edilmelidir.

Şirketimizde yer alan ürün açıklamaları ve uygulama bilgileri genel mahiyettedir. İşletme şartları ve uygulama metodları kontrolümüz dışında olduğundan herhangi bir yasal bağlayıcılığı yoktur ve garanti olarak değerlendirilemez. Her türlü ÜRÜN VE UYGULAMA sorularınız için HERSİL Teknik Servisi'ni arayabilirsiniz. 0507 768 60 13 info@hersilkimya.com veye www.hersilkimya.com adresinde iletişim formu doldurarak mesajınızı iletebilirsiniz Hayırlı işler dileriz.

DAHA GENİŞ BİLGİ İÇİN BU YAZIYI MUTLAKA OKUYUN