PERASETİK ASİT DEZENFEKTANLAR

HERACİDE K4-AKTİF-S

Perasetik asit bazlı dezenfektan

Kapalı sistemlerde ve gıda endüstrisindeki teçhizatta özellikle hızlı dezenfeksiyon istendiğinde kullanılır. Ayrıca gıda endüstrisinde konserveleme aşamasında da kullanılır.Heracide K4 Aktif S perasedik asidin dengelenmiş bir karışımıdır. Özellikle bira, süt ve gıda endüstrisinde gram negatif ve gram pozitif bakterilere, mayalara, sporlara ve virüslere karşı çok etkilidir. Köpük yapmadığından ve hızlı öldürme gücü nedeni ile kapaklı sistemlerde başarı ile kullanılmaktadır. Heracide K4 Aktif S klor bazlı dezenfektanlar ile karşılaştırıldığında, düşük kullanma oranı, düşük sıcaklıklarda bile yüksek öldürme gücü ve korozyona sebep olmaması sebebiyle birçok avantaja sahiptir. Genel amaçlı kullanımda 200-500 mg/lt kullanılması tavsiye edilir.
Önemli Not : Dezenfeksiyon kimyasalları cilt ve göz tahrişine neden olabilirler kullanırken itina gösterilmeli ve koruyucu ekipmanlar kullanılmalıdır.

DAHA GENİŞ BİLGİ İÇİN BU YAZIYI MUTLAKA OKUYUN

Şirketimizde yer alan ürün açıklamaları ve uygulama bilgileri genel mahiyettedir. İşletme şartları ve uygulama metodları kontrolümüz dışında olduğundan herhangi bir yasal bağlayıcılığı yoktur ve garanti olarak değerlendirilemez. Her türlü ÜRÜN VE UYGULAMA sorularınız için HERSİL Teknik Servisi'ni arayabilirsiniz. 0507 768 60 13 info@hersilkimya.com veye www.hersilkimya.com adresinde iletişim formu doldurarak mesajınızı iletebilirsiniz Hayırlı işler dileriz.