QUAT BAZLI DEZENFEKTANLAR

HERACİDE CL

Karterner Amonyum Tuz Bazlı Genel Amaçlı Dezenfektan

Et, süt ve diğer gıda endüstrilerinde karıştırma, yoğurma ve mayalama, depolama ve dinlendirme kazanlarının, boruların, treat - exchangerların, dolum hattının, dolum makinalarının ve alanının, homojenizatörlerin, aletlerin, buzlukların, taşıyıcı hattının, v.s. mikrobiyosidal temizliğinde kullanılır. İki aşamalı olarak tavsiye ettiğimiz kullanım şekline göre önce organik madde ve proteinden oluşan yüzey kiri Hersil DET-S ile temizlenir, durulanır ve Heracide CL ile dezenfekte edilir. Şişelemede dolum hattında ve dolum başlıklarında kullanılır. Dolum hattı ve başlıkları suyla temizlenir ve Heracide CL ile yıkanıp/doldurulup, bekletilir. Yaklaşık 20 dakika sonra duru suyla temizlenir. Başlıkların bir gece solüsyonda bekletilmesi faydalı olacaktır. Heracide CL %0.1 - 0.2’lik solüsyonlar halinde suya çözünerek hazırlanır.

HERACİDE CLK

Karterner Amonyum Tuz Bazlı Genel Amaçlı Dezenfektan

Et, süt ve diğer gıda endüstrilerinde karıştırma, yoğurma ve mayalama, depolama ve dinlendirme kazanlarının, boruların, treat - exchangerların, dolum hattının, dolum makinalarının ve alanının, homojenizatörlerin, aletlerin, buzlukların, taşıyıcı hattının, v.s. mikrobiyosidal temizliğinde kullanılır. İki aşamalı olarak tavsiye ettiğimiz kullanım şekline göre önce organik madde ve proteinden oluşan yüzey kiri Hersil DET-S ile temizlenir, durulanır ve Heracide CLK ile dezenfekte edilir. Şişelemede dolum hattında ve dolum başlıklarında kullanılır. Dolum hattı ve başlıkları suyla temizlenir ve Heracide CLK ile yıkanıp/doldurulup, bekletilir. Yaklaşık 20 dakika sonra duru suyla temizlenir. Başlıkların bir gece solüsyonda bekletilmesi faydalı olacaktır. Heracide CLK %0.1 - 0.2’lik solüsyonlar halinde suya çözünerek hazırlanır.

HERACİDE VOLEN

Karterner Amonyum Tuz Bazlı Genel Amaçlı Dezenfektan

Gıda Endüstrisinde yüzey dezenfeksiyonunda, soğutma suyu sistemlerinde, deri ve fuel oil endüstrisinde kullanılır. Özellikle gram (+) ve gram (-) bakterilere karşı etkindir.

HERACİDE PG-10

Karterner Amonyum Tuz Bazlı Genel Amaçlı Dezenfektan

Gıda Endüstrisinde yüzey dezenfeksiyonunda, soğutma suyu sistemlerinde, deri ve fuel oil endüstrisinde kullanılır. Özellikle gram (+) ve gram (-) bakterilere karşı etkindir.

HERACİDE PN-30

Karterner Amonyum Tuz Bazlı Genel Amaçlı Dezenfektan

HERACİDE PN-50

Karterner Amonyum Tuz Bazlı Genel Amaçlı Dezenfektan

Heracide PN-50 kuarterner amonyum tuzu esaslı bir dezenfeksiyon malzemesidir. Özellikle et, süt ve diğer gıda endüstrilerinde yüzey dezenfeksiyonu için kullanılır.
Geniş spektrumlu olup, özellikle gram negatif ve gram pozitif bakterilere karşı etkilidir. Geniş pH aralığında ve yüksek sıcaklıklarda stabil olup, kullanım konsantrasyonlarında insan sağlığına zararlı değildir. Katyonik yapıda olduğundan anyonik sistemlerle tuz oluşturur. İki aşamalı olarak tavsiye ettiğimiz kullanım şekline göre, önce organik madde ve proteinden oluşan yüzey kiri Hersil DET-S ile temizlenir, durulanır ve Heracide PN-50 ile dezenfekte edilir. Heracide PN-50 ile %0.1-0.2'lik çözeltiler halinde yaklaşık 20 dakikada dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirilir.

DAHA GENİŞ BİLGİ İÇİN BU YAZIYI MUTLAKA OKUYUN

Şirketimizde yer alan ürün açıklamaları ve uygulama bilgileri genel mahiyettedir. İşletme şartları ve uygulama metodları kontrolümüz dışında olduğundan herhangi bir yasal bağlayıcılığı yoktur ve garanti olarak değerlendirilemez. Her türlü ÜRÜN VE UYGULAMA sorularınız için HERSİL Teknik Servisi'ni arayabilirsiniz. 0507 768 60 13 info@hersilkimya.com veye www.hersilkimya.com adresinde iletişim formu doldurarak mesajınızı iletebilirsiniz Hayırlı işler dileriz.

Heracide PN-30 kuarterner amonyum tuzu esaslı bir dezenfeksiyon malzemesidir. Özellikle et, süt ve diğer gıda endüstrilerinde yüzey dezenfeksiyonu için kullanılır.
Geniş spektrumlu olup, özellikle gram negatif ve gram pozitif bakterilere karşı etkilidir. Geniş pH aralığında ve yüksek sıcaklıklarda stabil olup, kullanım konsantrasyonlarında insan sağlığına zararlı değildir. Katyonik yapıda olduğundan anyonik sistemlerle tuz oluşturur. İki aşamalı olarak tavsiye ettiğimiz kullanım şekline göre, önce organik madde ve proteinden oluşan yüzey kiri Hersil DET-S ile temizlenir, durulanır ve Heracide PN-30 ile dezenfekte edilir. Heracide PN-30 ile %0.1-0.2'lik çözeltiler halinde yaklaşık 20 dakikada dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirilir.